Be wild

Be wild
Be wild

Be yourself

Be yourself
Be yourself

Be natural

Be natural
Be natural

Fashion Day v Kine Úsmev


Dňa 6.mája 2017 sa uskutočnil premiérový Fashion Day v Kine Úsmev a ja verím, že týmto eventom sa odštartovala séria módnych dní v historickom Kine Úsmev, ktoré momentálne patrí medzi top kultúrne centrá v Košiciach. 


Mala som tú česť byť súčasťou programu s mojou afrofashion značkou Wildfrika. Týmto by som sa hneď v úvode chcela poďakovať Kinu Úsmev a Rotaract Clubu Košice za výbornú organizáciu. Pokračujte v tom, čo robíte, lebo to robíte dobre :)Fashion Day bol venovaný móde, filmu a lifestylu, spojený s dizajn marketom, módnou prehliadkou a charitatívnou zbierkou pre Dominiku, ktorá je od malička príputaná na vozíček, no aj napriek tomu statočne bojuje s viacerými chorobami a do tohto momentu podstúpila už 18 náročných operácii.

Móda a pomoc tým, ktorí to potrebujú. V tom sa niesol duch tejto akcie.

Módny deň sa oficiálne začal o 14.00 dizajn marketom. Príjemná atmosféra letného Kina Úsmev a lokálne značky sa postarali o úspešný štart.

V kinosále sa hrali dva filmy spojené s módou a to biografická dráma Yves Saint Laurent a romantická komédia Sex v meste.

Perličkou Fashion Day bola módna prehliadka. Módna prehliadka mojej značky Wildfrika. Som veľmi hrdá na modelky, make-up artistky a všetkých, ktorí sa podieľali na príprave módnej prehliadky. Dopadlo to nad moje očakávania. O 18.30 bolo slávnostné otvorenie a prehliadka. Prišlo neuveriteľných 120 ľudí, začo som veľmi vďačná. Výťažok z prehliadky poputuje pre Dominiku.


Viac foto z prehliadky nájdete na FB stránke Wildfrika (video).

Počas celého eventu ste si mohli zakúpiť štýlové tričká, mikiny a tašky z kolekcie „I BET YOU CAN HELP“. Táto značka, ktorá pomáha, bola vytvorená Rotaract Clubom Košice, združením mladých ľudí, ktorým nie je ľahostajný život navôkol.
Ďakujem všetkým, ktorí prišli a podporili dobrú vec. Chcela by som ešte poznamenať, že stále prebieha charitatívna dražba exkluzívnych kúskov od blogeriek a lokálnych značiek. Príď do Kina Úsmev, vydraž si niečo, čo ta zaujme a pomôž (viac info na FB stránkach Rotaract Clubu Košice).


Vďaka Fashion Day sa vyzbieralo pre Dominiku vyše 500 eur. Ďakujeme Vám. I BET YOU CAN!

Mira Wild, 2017. Powered by Blogger.