Be wild

Be wild
Be wild

Be yourself

Be yourself
Be yourself

Be natural

Be natural
Be natural

ABOUT

Ahoj a vitaj na mojej stránke!

Volám sa Mira, som Košičanka a baví ma africká móda a cestovanie. A o tom je aj moja stránka Wildfrika.

Nápad vytvoriť si vlastnú značku oblečenia Wildfrika vznikol v roku 2014, keď som žila v Ghane. Učarovali mi africké látky ako aj Afrika celkovo. Wildfrika sa riadi mottom "Be wild Be yourself Be natural". Každý z nás je unikát a najlepší spôsob ako vyjadriť svoju osobnosť je cez módu. Wildfrika predstavuje africkú divokosť a európsku sofistikovanosť. Látky pochádzajú z Afriky a oblečenie a doplnky sú vyrábané ručne.

Dovoľ mi previesť ťa mojou stránkou a niečo málo ti k tomu povedať.

Každý kus oblečenia alebo doplnkov z dielne Wildfrika je jedinečný a originálny. Doposiaľ som nevyrobila dva rovnaké kúsky. Moju tvorbu nájdeš v záložke Designs. Ak ťa niečo zaujme a chceš to, napíš mi alebo navštív Sashe, kde sú veci dostupné skladom. Rada tvorím na zákazku a ak chceš vlastniť jedinečný kúsok vyrobený priamo pre teba, takisto mi napíš.

Počuli ste už frázu, že keby cestovanie bolo zadarmo, tak by ste ma už nikdy neuvideli? Žiaľbohu, nie je zadarmo, ale v dnešnej dobe internetu sa človek vie preniesť do exotickej krajiny aj bez toho, aby ju navštívil. S písaním rozhovorov s ľuďmi, ktorí žijú alebo žili v zahraničí, som začala práve z tohto dôvodu. Odreagovať sa a priučiť sa niečo nové o danej krajine a jej kultúre priamo od niekoho, kto má osobnú skúsenosť. Rozhovory ako aj moje osobné zápisky nájdete v záložke Blog

Som otvorená rôznym spoluprácam ako aj novým rozhovorom.Be wild Be yourself Be natural. Be Wildfrika!

Môj osobný Instagram: @mira.wildS láskou,
No comments

Mira Wild, 2017. Powered by Blogger.